Перейти к публикации
Lada-forum.ru
ДЕНЯ СЕДАН

ЖИТОМИР

Рекомендованные сообщения

Передаю "слова вдячності" гарній людині, котра на ВАЗ 2111 (універсал сірого кольору) з Житомирським держ. номером 2081АМ (чи 2087АМ).

Справа була так: 17 липня 2010 я їхав через Київ до Хмельницького. Повертався у той же день назад. Всього намотав 1100 км. Так ось, десь приблизно о 8 ранку заїхав до Житомира. Щоб не притягувати до себе зайвих поглядів ДАІшників (а у мене на задньому сидінні був мій майже дворічний син на руках у моєї дружини, тобто без спец крісла), то я тримався правої сторони. Ну і попався попереду мене тролейбус. Звичайно, із-за тролейбусу я не зміг розгледіти, що ось-ось зупинка. Я і сам думав, що при нагоді обов'язково піду на обгін. Коли ж тролейбус почав блимати правим поворотом я зрозумів, що мені час перестроїтися на ліву смугу. Швидкіть лівої та правої смуг була однакова (тролейбус ще не почав гальмувати). Глянувши в ліве зовнішнє дзеркало я побачив згадане вище авто. Буду говорити відверто, що дистанція була така, що існувала доля ризику в маневрі. До речі, кожен сам вибирає для себе межу, де для нього існує безпечний маневр, а де уже з долею ризику. Так ось, побачивши його я вирахував, що вій їде без прискорення, тобто він не наздоганяє мене (а значить ризику нема). Мною було прийнято рішення здійснити маневр та перестроїтися в ліву смугу для випередження тролейбусу. Що я і зробив.

Я визнаю, що мій маневр був "цікавий" з боку водіїв, які звикли маневрувати, коли сусідні авто знаходяться на відстані не менше 10 метрів одна від одної. У цій же ситуації відстань між нами була коротша, але не критична. Тим більше, що я увімкнув лівий поворот (тобто я його попередив про свій маневр), протягнув пару метрів за тролейбусом (щоб він зміг розгледіти мій поворотник) він бачив, що мені конче необхідно перейти на ліву смугу, бо їхав позаду мене (в іншому випадку мені довелося б стояти за тролейбусом, доки не загрузяться пасажири).

І ось я вже на лівій смузі. І що я чую?!!!! (звертаю увагу на слово "чую", а не "бачу") Я чую, як позаду мене починають сигналити!!! Зазвичай водії-професіонали користуються дальнім світлом. А тут сигналять мені ззаду. Значить я завадив їм своїм маневром (хоча гальмівного свисту не було, різких маневрів нічиїх авто я не викликав).

Я, як порядна людина, сподіваючись на розуміння, поблимав "аварійкою". Вибачився, якщо я наніс тяжкі моральні травми (фізичних тьфу-тьфу-тьфу не було).

Чуть подалі ця машина наздоганяє мене по лівій стороні (я задля уникнення ще більших непорозумінь прийняв вправо) і починає мене "пресувати", гуляючи у правий бік. Мені довелося знизити швидкість. Він теж (не зважаючи на те, що він сам спичинив затор за собою).

Поїхали далі. Він мене вів досить довго, не даючи перестроїтися на ліву смугу, аж доки я не наздогнав чергового тролейбуса. Ось тут мені і довелося майже зупинитися, пропустити всіх з лівої смуги, перестроїтися та об'їхати тролейбус.

Ось і вся казочка, малята!

Тому і передаю "вітання" людині, яка вчинила "правильно", "по-хазяйськи" по відношенню до чужинця, який вперше завітав до його міста і як сліпе кошеня пленталося по вулицях незнайомого міста.

Миру усім, добра, виваженості та душевного спокою.

 

Прошу всех, кто не знает украинского языка сильно меня не пинать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

+1 к житомирским, ребят предлагаю Вашему вниманию свой интернет магазин, отправка по всей Украине, (vk.com/avtoelektronika_zt) в этой группе я вылаживаю всё что есть, стараюсь что бы цены были немного ниже чем у всех, а в прочем, если заинтересовались зайдёте посмотрите. С ув. Smoyk_zT

Изменено пользователем smoyk_zT
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете опубликовать сообщение сейчас, а зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, войдите в него для написания от своего имени.

Гость
Ответить в тему...

×   Вставлено в виде отформатированного текста.   Вставить в виде обычного текста

  Разрешено не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отобразить как ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставить изображения напрямую. Загрузите или вставьте изображения по ссылке.

Загрузка...


×
×
  • Создать...